Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže 2.liga ženy M-A
1.kolo-jaro 1 - 1. kolo
1.2.2015
15:00
ATA003
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
1.2.2015
17:00
ATA004
SK UP Olomouc
-
KH Orel Paskov
Pavel Malinek
,
Dominika Michlová
,
1.kolo-jaro 1 - 2. kolo
7.2.2015
12:00
ATA005
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
KH Orel Paskov
Daniel Douda
,
Jindřich Berger
,
1.3.2015
17:00
ATA006
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
7.2.2015
17:00
ATA007
HK Ivančice
-
DHK Pardubice
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
1.kolo-jaro 1 - 3. kolo
29.3.2015
17:00
ATA011
SK UP Olomouc
-
HK Ivančice
Petr Ochmann
,
Pavel Novotný
,
13.2.2015
18:00
ATA012
KH Orel Paskov
-
TJ Sokol Karviná
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
1.kolo-jaro 1 - 4. kolo
22.2.2015
15:00
ATA013
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
22.2.2015
11:00
ATA014
HK Ivančice
-
KH Orel Paskov
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
1.kolo-jaro 1 - 5. kolo
1.3.2015
15:00
ATA017
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaromír Halíř
,
Zdeněk Tůma
,
28.2.2015
13:00
ATA020
TJ Sokol Karviná
-
HK Ivančice
Marek Jaroň
,
Robert Vala
,
1.kolo-jaro 1 - 6. kolo
7.3.2015
17:00
ATA021
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Jaroslav Hanych
,
Dominik Florián
,
8.3.2015
17:00
ATA024
DHK Pardubice
-
SK UP Olomouc
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
1.kolo-jaro 1 - 7. kolo
22.3.2015
17:00
ATA025
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
21.3.2015
16:00
ATA026
KH Orel Paskov
-
DHK Pardubice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
2.kolo-jaro 2 - 8. kolo
28.3.2015
16:00
ATA031
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
27.3.2015
18:30
ATA032
KH Orel Paskov
-
SK UP Olomouc
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
2.kolo-jaro 2 - 9. kolo
11.4.2015
17:00
ATA033
KH Orel Paskov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Přemysl Fukala
,
Petr Jaroň
,
12.4.2015
13:00
ATA034
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
12.4.2015
13:00
ATA035
DHK Pardubice
-
HK Ivančice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
2.kolo-jaro 2 - 10. kolo
26.4.2015
12:00
ATA039
HK Ivančice
-
SK UP Olomouc
Břetislav Jurečka
,
Petr Směja
,
24.4.2015
18:30
ATA040
TJ Sokol Karviná
-
KH Orel Paskov
Zbyněk Horalík
,
Jaroslav Paululik
,
2.kolo-jaro 2 - 11. kolo
3.5.2015
15:00
ATA041
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
1.5.2015
16:00
ATA042
KH Orel Paskov
-
HK Ivančice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
2.kolo-jaro 2 - 12. kolo
9.5.2015
11:00
ATA045
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Pardubice
Jiří Dolejší
,
Petr Laštovička
,
10.5.2015
15:00
ATA048
HK Ivančice
-
TJ Sokol Karviná
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
2.kolo-jaro 2 - 13. kolo
17.5.2015
12:00
ATA049
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Beneš
,
Petr Laštovička
,
17.5.2015
17:00
ATA052
SK UP Olomouc
-
DHK Pardubice
Ladislav Planka
,
Pavel Malinek
,
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo
14.3.2015
13:00
ATA053
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK UP Olomouc
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
24.5.2015
15:00
ATA054
DHK Pardubice
-
KH Orel Paskov
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.