Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Miroslav Pavlík
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.9.2017
Koučovaná utkání
2.liga ženy M-A
24.5. 15:00
ATA054
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
1.5. 16:00
ATA042
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
24.4. 18:30
ATA040
Karviná - Paskov
21 : 16
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
21.3. 16:00
ATA026
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
22.2. 11:00
ATA014
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
13.2. 18:00
ATA012
Paskov - Karviná
15 : 25
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
1.2. 17:00
ATA004
Olomouc - Paskov
24 : 24
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
24.11. 18:50
ATD022
Olomouc - Paskov
27 : 17
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
8.11. 09:30
ATD021
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
1.11. 16:00
ATD017
Paskov - Karviná
16 : 28
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
14.10. 18:00
ATD012
Paskov - Ostrava
19 : 19
12.10. 16:00
ATD006
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.