Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Miroslav Pavlík
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.9.2017
Koučovaná utkání
2.liga ženy M-A
24.5. 15:00
ATA054
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
1.5. 16:00
ATA042
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
24.4. 18:30
ATA040
Karviná - Paskov
21 : 16
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
27.3. 18:30
ATA032
Paskov - Olomouc
23 : 23
21.3. 16:00
ATA026
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
22.2. 11:00
ATA014
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
13.2. 18:00
ATA012
Paskov - Karviná
15 : 25
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
1.2. 17:00
ATA004
Olomouc - Paskov
24 : 24
2.liga ženy M-sever
29.11. 13:40
ATD029
Paskov - L.Zubří
31 : 17
24.11. 18:50
ATD022
Olomouc - Paskov
27 : 17
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
8.11. 09:30
ATD021
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
1.11. 16:00
ATD017
Paskov - Karviná
16 : 28
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
14.10. 18:00
ATD012
Paskov - Ostrava
19 : 19
12.10. 16:00
ATD006
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.