Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky-čechy
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jiří Janecký
Mateřský klub
HC Ostrava
Rok narození
1979
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.2.2017
Koučovaná utkání
2.liga ženy M-B
16.5. 12:15
ATB051
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
10.5. 16:00
ATB054
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
2.5. 10:00
ATB042
Ostrava - Bohunice
23 : 26
25.4. 14:00
ATB040
HK Hodonín - Ostrava
42 : 26
29.3. 12:15
ATB032
Ostrava - SK Velká Bystřice
30 : 31
22.3. 15:30
ATB026
Ostrava - TJ Nový Jičín
27 : 19
8.3. 19:00
ATB023
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
21.2. 15:00
ATB014
Bohunice - Ostrava
27 : 16
15.2. 12:30
ATB012
Ostrava - HK Hodonín
17 : 45
1.2. 16:00
ATB004
SK Velká Bystřice - Ostrava
33 : 18
2.liga ženy M-sever
16.11. 16:00
ATD023
TJ Nový Jičín - Ostrava
17 : 30
11.11. 18:00
ATD027
Ostrava - Paskov
21 : 29
9.11. 12:00
ATD020
Ostrava - Karviná
23 : 32
2.11. 15:00
ATD018
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
25.10. 09:00
ATD013
Ostrava - Olomouc
26 : 26
14.10. 18:00
ATD012
Paskov - Ostrava
19 : 19
12.10. 13:30
ATD003
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
11.10. 11:00
ATD028
Olomouc - Ostrava
43 : 22
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
28.9. 18:00
ATD005
Karviná - Ostrava
34 : 17
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
31 : 25
video
online
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 29
video
online
Písek - S.Vršovice
22 : 33
video
online
DHK Slavoj Žirovnice - Loko Č.Budějovice
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
14
11
1
2
406 : 343
23
2
HK Spartak Ústí n.L.
14
9
1
4
377 : 307
19
3
DHK Slavoj Žirovnice
14
8
1
5
294 : 290
17
4
J.Hradec
14
6
2
6
360 : 350
14
5
S.Vršovice
14
7
0
7
365 : 355
14
6
Loko Č.Budějovice
14
5
1
8
357 : 379
11
7
Písek
14
5
0
9
326 : 390
10
8
HC Plzeň
14
2
0
12
322 : 393
4
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
107
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
104
Veronika Šípová
DHK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Füllsacková
DHK Slavoj Žirovnice
28
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
28
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
30
Tereza Dolejšová
DHK Slavoj Žirovnice
22
Simona Březinová
Házená J.Hradec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.