Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Roman Fuchs
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.9.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
7.9. 17:00
AN009
Turnov - DHK Pardubice
21 : 25
2.liga ženy Č
24.5. 16:00
AS093
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
3.5. 16:00
AS119
Turnov - Milevsko
32 : 24
25.4. 15:00
AS111
TJ Sokol Bělá - Turnov
24 : 10
11.4. 16:00
AS106
Turnov - S.Vršovice B
30 : 27
28.3. 16:00
AS100
Turnov - Strakonice
21 : 27
28.2. 18:00
AS080
Turnov - Astra
26 : 21
22.2. 11:00
AS078
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
30.11. 17:00
AS056
Turnov - Slavoj Tachov
27 : 26
22.11. 16:30
AS053
Milevsko - Turnov
20 : 26
15.11. 17:30
AS045
Turnov - TJ Sokol Bělá
16 : 16
9.11. 16:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
18 : 19
1.11. 16:00
AS034
Strakonice - Turnov
22 : 25
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
19.10. 16:30
AS023
Turnov - Kobylisy B
26 : 16
5.10. 18:00
AS014
Astra - Turnov
23 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
21.9. 16:00
AS001
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.