Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Václav Havlíček
Mateřský klub
HC Kolín
Rok narození
1951
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.7.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD127
Jablonec - Kolín
30 : 26
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
18.4. 17:00
AD116
Liberec - Kolín
39 : 26
11.4. 10:30
AD113
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 10:30
AD100
Kolín - Praha 4
25 : 28
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
7.3. 10:30
AD087
Kolín - 1.HC Pardubice
31 : 23
1.3. 17:00
AD083
Loko Louny - Kolín
33 : 29
21.2. 10:30
AD074
Kolín - TJ Sokol Bělá
35 : 24
14.2. 17:00
AD072
Slavia - Kolín
16 : 24
6.12. 10:30
AD061
Kolín - Jablonec
22 : 23
30.11. 16:00
AD060
Libčice n. Vlt. - Kolín
29 : 22
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
18.10. 10:30
AD028
Kolín - Ml. Boleslav
18 : 25
12.10. 17:00
AD021
1.HC Pardubice - Kolín
26 : 28
4.10. 10:30
AD017
Kolín - Loko Louny
29 : 36
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
20.9. 10:30
AD006
Kolín - Slavia
21 : 29
Český pohár mužů
13.9. 10:00
AM033
Kolín - Libčice n. Vlt.
26 : 27
31.8. 17:00
AM006
1.HC Pardubice - Kolín
27 : 33
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.