Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radomír Matoušík
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.4.2017
Koučovaná utkání
muži
14.9. 18:00
A06 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
25 : 20
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
25.4. 15:00
AH124
TJ Košutka - Chodov
23 : 24
18.4. 12:00
AH118
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
26 : 28
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
21.3. 15:00
AH098
TJ Košutka - Třeboň
37 : 27
14.3. 15:00
AH096
D. Cerekev - TJ Košutka
22 : 31
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
28.2. 15:00
AH084
TJ Košutka - TJ Sokol Úvaly
33 : 27
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
22.11. 15:00
AH052
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
11.10. 15:00
AH019
ELP Jablonec - TJ Košutka
21 : 21
5.10. 13:30
AH018
TJ Sokol Úvaly - TJ Košutka
22 : 24
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
Český pohár mužů
3.9. 19:30
AM009
Košutka - Praha 4
24 : 30
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.