Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jaroslav Maciolek
Mateřský klub
HC Ostrava
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.2.2017
Koučovaná utkání
Liga starší dorostenky M sk.C
20.12. 10:30
AUC052
HC Ostrava - HK Hodonín
13 : 26
3.12. 17:15
AUC043
HC Ostrava - Poruba
17 : 37
8.11. 15:30
AUC025
HC Ostrava - Olomouc
12 : 47
25.10. 11:00
AUC018
HC Ostrava - Zlín
13 : 53
19.10. 09:00
AUC015
Poruba - HC Ostrava
33 : 12
5.10. 14:00
AUC011
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
20 : 24
20.9. 13:30
AUC004
HC Ostrava - HK Veselí n.M.
13 : 39
2.liga starší dorostenky M
16.5. 10:15
AUF051
HC Ostrava - Poruba
26 : 29
25.4. 16:00
AUF040
HK Hodonín - HC Ostrava
38 : 13
18.4. 13:00
AUF019
HC Ostrava - H.Brod
17 : 31
11.4. 15:00
AUF033
HC Ostrava - Sokol V. Meziříčí
15 : 25
29.3. 10:15
AUF032
HC Ostrava - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 28
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
15.2. 10:30
AUF012
HC Ostrava - HK Hodonín
12 : 25
7.2. 10:00
AUF005
Sokol V. Meziříčí - HC Ostrava
33 : 19
Moravskoslezská liga starší žačky
7.6. 12:00
NJ071
Nový Jičín - HC Ostrava
18 : 25
30.5. 11:30
NJ074
HC Ostrava - Bohumín
34 : 19
20.5. 17:00
NJ109
Ostrava-Zábřeh - HC Ostrava
28 : 15
16.5. 09:00
NJ108
HC Ostrava - Poruba
18 : 23
13.5. 17:00
NJ062
Hlučín - HC Ostrava
24 : 13
9.5. 11:00
NJ102
Bohumín - HC Ostrava
18 : 36
8.5. 10:00
NJ060
HC Ostrava - Karviná
25 : 34
2.5. 11:15
NJ099
HC Ostrava - Nový Jičín
30 : 6
18.4. 10:00
NJ090
HC Ostrava - Hlučín
17 : 28
29.3. 09:00
NJ081
HC Ostrava - Ostrava-Zábřeh
15 : 24
22.11. 12:00
NJ046
Bohumín - HC Ostrava
9 : 31
1.11. 13:00
NJ032
Karviná - HC Ostrava
24 : 21
28.10. 15:30
NJ052
HC Ostrava - Poruba
11 : 25
18.10. 09:00
NJ024
Poruba - HC Ostrava
37 : 26
11.10. 12:00
NJ018
HC Ostrava - Bohumín
41 : 11
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.