Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
14.3. 18:00
AA132
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
Další
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.