Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
14.3. 18:00
AA132
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.