Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jana Galušková
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.5.2017
Koučovaná utkání
Český pohár žen
14.9. 16:30
AN015
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
20 : 26
7.9. 18:00
AN007
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
2.liga ženy Č
24.5. 16:00
AS093
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
9.5. 16:00
AS126
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
2.5. 15:00
AS115
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
26.4. 15:00
AS114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
11.4. 11:00
AS104
Astra - SVŠ Plzeň A
28 : 24
28.3. 15:00
AS101
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
22.2. 16:00
AS075
SVŠ Plzeň A - Milevsko
35 : 23
14.2. 15:00
AS071
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
6.12. 16:15
AS062
S.Vršovice B - SVŠ Plzeň A
16 : 25
17.11. 13:00
AS048
Kobylisy B - SVŠ Plzeň A
25 : 29
9.11. 15:00
AS038
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
2.11. 10:30
AS035
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
25.10. 13:30
AS027
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
5.10. 15:00
AS016
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
27.9. 17:30
AS009
Milevsko - SVŠ Plzeň A
17 : 32
21.9. 15:00
AS005
SVŠ Plzeň A - TJ Sokol Bělá
28 : 21
1.liga starší dorostenky
23.5. 13:00
AU056
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
16.5. 15:00
AU049
SVŠ Plzeň - Slavia
36 : 22
10.5. 14:30
AU048
SVŠ Plzeň - Zlín
25 : 33
8.5. 14:00
AU028
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
25 : 26
26.4. 13:00
AU039
SVŠ Plzeň - Olomouc
22 : 29
12.4. 16:00
AU035
Písek - SVŠ Plzeň
34 : 23
28.3. 13:00
AU030
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
37 : 17
8.3. 12:00
AU021
Slavia - SVŠ Plzeň
26 : 27
26.2. 16:15
AU020
Zlín - SVŠ Plzeň
29 : 28
15.2. 13:45
AU011
Olomouc - SVŠ Plzeň
40 : 30
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.