Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
František Mráz
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.1.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
12.4. 14:25
AP218
Tachov - Slavia
14 : 29
12.4. 12:35
AP216
Zlín A - Tachov
22 : 7
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:55
AP212
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 14:25
AP128
Poruba - Tachov
23 : 19
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 09:50
AP123
Tachov - Ivančice
11 : 30
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:00
AP037
Tachov - Žirovnice
13 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
starší žákyně
24.5. 09:00
C058
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
25.4. 13:00
C036
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
25.4. 11:20
C042
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
25.4. 08:50
C034
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
2.11. 16:00
C032
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
2.11. 13:45
C029
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
2.11. 10:00
C024
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
11.10. 12:00
C016
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
11.10. 10:30
C014
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
14.9. 10:45
C04
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.