Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
František Mráz
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.1.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
12.4. 14:25
AP218
Tachov - Slavia
14 : 29
12.4. 12:35
AP216
Zlín A - Tachov
22 : 7
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:55
AP212
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 14:25
AP128
Poruba - Tachov
23 : 19
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 09:50
AP123
Tachov - Ivančice
11 : 30
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:00
AP037
Tachov - Žirovnice
13 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
starší žákyně
24.5. 09:00
C058
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
25.4. 13:00
C036
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
25.4. 11:20
C042
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
25.4. 08:50
C034
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
2.11. 16:00
C032
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
2.11. 13:45
C029
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
2.11. 10:00
C024
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
11.10. 12:00
C016
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
11.10. 10:30
C014
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
14.9. 10:45
C04
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Ostrava
43 : 22
video
online
Paskov - L.Zubří
31 : 17
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
10
0
0
300 : 194
20
2
Olomouc
10
6
1
3
288 : 222
13
3
Paskov
10
6
1
3
226 : 219
13
4
Ostrava
10
3
2
5
236 : 276
8
5
L.Zubří
10
2
0
8
233 : 287
4
6
TJ Nový Jičín
10
1
0
9
189 : 274
2
Tabulka střelců
Monika Roubalová
SK UP Olomouc
73
Daniela Miková
HC Ostrava
71
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniela Miková
HC Ostrava
30
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renata Švecová
TJ Lesana Zubří
22
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
18
Alena Baranová
KH Orel Paskov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.