Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
František Mráz
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.1.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
12.4. 14:25
AP218
Tachov - Slavia
14 : 29
12.4. 12:35
AP216
Zlín A - Tachov
22 : 7
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:55
AP212
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 14:25
AP128
Poruba - Tachov
23 : 19
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 09:50
AP123
Tachov - Ivančice
11 : 30
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:00
AP037
Tachov - Žirovnice
13 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
starší žákyně
24.5. 09:00
C058
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
25.4. 13:00
C036
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
25.4. 11:20
C042
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
25.4. 08:50
C034
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
2.11. 16:00
C032
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
2.11. 13:45
C029
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
2.11. 10:00
C024
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
11.10. 12:00
C016
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
11.10. 10:30
C014
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
14.9. 10:45
C04
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.