Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
František Mráz
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.1.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
12.4. 14:25
AP218
Tachov - Slavia
14 : 29
12.4. 12:35
AP216
Zlín A - Tachov
22 : 7
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:55
AP212
Tachov - S.Vršovice
13 : 28
21.3. 16:00
AP159
Tachov - DHK B Most
15 : 24
21.3. 14:00
AP157
Veselí n.M. - Tachov
33 : 16
21.3. 12:00
AP155
Tachov - Háje
10 : 25
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 14:25
AP128
Poruba - Tachov
23 : 19
28.2. 11:40
AP125
J.Hradec - Tachov
23 : 16
28.2. 09:50
AP123
Tachov - Ivančice
11 : 30
18.1. 15:30
AP040
Písek - Tachov
29 : 8
18.1. 13:00
AP037
Tachov - Žirovnice
13 : 23
18.1. 10:30
AP034
Tachov - SKH Velká n.V.
15 : 28
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
starší žákyně
24.5. 09:00
C058
DHC Plzeň A - Tachov
38 : 9
25.4. 13:00
C036
Tachov - DHC Plzeň A
14 : 30
25.4. 11:20
C042
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 14
25.4. 08:50
C034
Tachov - Loko Cheb
14 : 16
2.11. 16:00
C032
Tachov - HC Plzeň A
12 : 14
2.11. 13:45
C029
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
2.11. 10:00
C024
HC Plzeň A - Tachov
6 : 24
11.10. 12:00
C016
Tachov - DHC Plzeň B
17 : 9
11.10. 10:30
C014
Tachov - HC Plzeň A
25 : 4
14.9. 10:45
C04
DHC Plzeň A - Tachov
22 : 10
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.