Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
14.9. 17:00
AN019
Olomouc - Bohunice
24 : 23
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
11.4. 18:00
AP240
Poruba - Bohunice
11 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 12:00
AP234
Bohunice - Veselí n.M.
14 : 23
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 11:40
AP165
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
8.2. 15:30
AP099
Bohunice - DHC Plzeň A
14 : 19
8.2. 11:40
AP095
Havl. Brod A - Bohunice
19 : 11
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:00
AP028
Bohunice - DHK B Most
14 : 17
18.1. 13:00
AP026
Ivančice - Bohunice
26 : 17
18.1. 11:00
AP024
Slavia - Bohunice
24 : 3
18.1. 09:00
AP022
Bohunice - Kobylisy II
6 : 17
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
12.4. 16:00
ATB035
TJ Nový Jičín - Bohunice
15 : 22
28.3. 15:00
ATB030
Bohunice - L.Zubří
27 : 22
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
29.11. 18:00
ATC028
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
22.11. 15:00
ATC027
Bohunice - DHK Pardubice
23 : 27
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
Další
Předchozí kola
Play-off ženy ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
video
online
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
27 : 24
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
9.5. 18:00
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.