Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Peter Sabadka
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár žen
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
9.5. 15:00
AR171
Kunovice - Zlín B
32 : 23
2.5. 12:30
AR166
Zlín B - Poruba B
30 : 26
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
1.3. 17:00
AR121
Zlín B - Kobylisy
26 : 25
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
7.12. 10:00
AR075
Poruba B - Zlín B
24 : 25
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
18.10. 14:00
AR028
Zlín B - HC Plzeň
28 : 25
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
28.9. 16:00
AR014
S.Vršovice - Zlín B
20 : 23
21.9. 17:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
32 : 23
W.H.I.L.
16.5. 15:00
AW153
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
10.5. 16:00
AW152
HC Zlín - Veselí nad Moravou
28 : 32
3.5. 16:00
AW150
HC Zlín - Sokol Písek
26 : 23
1.5. 19:00
AW149
Veselí nad Moravou - HC Zlín
18 : 22
11.4. 18:00
AW127
Iuventa Michalovce - HC Zlín
35 : 21
4.4. 18:00
AW126
HC Zlín - Duslo Šaľa
27 : 28
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.