Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Peter Sabadka
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár žen
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 17:00
AN026
HK Ivančice - HC Zlín
16 : 35
1.liga ženy
17.5. 15:00
AR181
Zlín B - Most B
41 : 20
9.5. 15:00
AR171
Kunovice - Zlín B
32 : 23
2.5. 12:30
AR166
Zlín B - Poruba B
30 : 26
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
22.3. 12:00
AR136
Zlín B - Č.Budějovice
52 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
1.3. 17:00
AR121
Zlín B - Kobylisy
26 : 25
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
8.2. 13:00
AR105
Zlín B - S.Vršovice
37 : 22
19.12. 17:00
AR090
Most B - Zlín B
26 : 31
13.12. 10:00
AR080
Zlín B - Kunovice
31 : 21
7.12. 10:00
AR075
Poruba B - Zlín B
24 : 25
22.11. 11:00
AR060
H.Brod - Zlín B
24 : 46
16.11. 14:00
AR054
Zlín B - Slavia B
32 : 32
8.11. 15:00
AR045
Č.Budějovice - Zlín B
22 : 40
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
25.10. 13:00
AR030
Kobylisy - Zlín B
19 : 20
18.10. 14:00
AR028
Zlín B - HC Plzeň
28 : 25
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
28.9. 16:00
AR014
S.Vršovice - Zlín B
20 : 23
21.9. 17:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
32 : 23
W.H.I.L.
16.5. 15:00
AW153
Sokol Písek - HC Zlín
28 : 26
10.5. 16:00
AW152
HC Zlín - Veselí nad Moravou
28 : 32
3.5. 16:00
AW150
HC Zlín - Sokol Písek
26 : 23
1.5. 19:00
AW149
Veselí nad Moravou - HC Zlín
18 : 22
11.4. 18:00
AW127
Iuventa Michalovce - HC Zlín
35 : 21
4.4. 18:00
AW126
HC Zlín - Duslo Šaľa
27 : 28
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.