Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č sk B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Gabriela Kubáčková
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
11.6.2016
Koučovaná utkání
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
10.5. 17:00
AR169
Otrokovice - Olomouc B
35 : 27
3.5. 13:45
AR162
Olomouc B - Č.Budějovice
36 : 19
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
12.4. 12:00
AR148
Olomouc B - J.Hradec
37 : 25
28.3. 15:00
AR141
Kunovice - Olomouc B
22 : 33
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
14.12. 13:45
AR078
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
7.12. 15:00
AR071
Č.Budějovice - Olomouc B
19 : 38
30.11. 14:30
AR064
Olomouc B - Most B
28 : 26
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
16.11. 15:30
AR050
Olomouc B - Kunovice
32 : 30
8.11. 13:00
AR043
Kobylisy - Olomouc B
25 : 27
2.11. 15:30
AR036
Olomouc B - Poruba B
26 : 27
26.10. 14:30
AR029
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy M-sever
9.11. 15:00
ATD019
L.Zubří - Olomouc
27 : 31
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
30 : 25
video
online
Házená J.Hradec - Slavia
20 : 27
video
online
Písek - H.Brod
34 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
10
9
0
1
301 : 205
18
2
Písek
10
7
1
2
290 : 235
15
3
Sokol V. Meziříčí
10
4
1
5
281 : 295
9
4
H.Brod
10
4
0
6
282 : 302
8
5
Házená J.Hradec
10
3
0
7
243 : 279
6
6
Kobylisy
10
2
0
8
241 : 322
4
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
85
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
80
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
17
Sabina Jasanská
Házená Jindřichův Hradec
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
18
Natalie Zemanová
Sokol Písek
14
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.