Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Gabriela Kubáčková
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
11.6.2016
Koučovaná utkání
1.liga ženy
17.5. 13:45
AR176
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
10.5. 17:00
AR169
Otrokovice - Olomouc B
35 : 27
3.5. 13:45
AR162
Olomouc B - Č.Budějovice
36 : 19
26.4. 18:00
AR155
Most B - Olomouc B
25 : 22
12.4. 12:00
AR148
Olomouc B - J.Hradec
37 : 25
28.3. 15:00
AR141
Kunovice - Olomouc B
22 : 33
22.3. 12:00
AR134
Olomouc B - Kobylisy
20 : 27
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
15.2. 12:00
AR106
Olomouc B - Zlín B
26 : 28
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
1.2. 12:00
AR092
Olomouc B - S.Vršovice
37 : 26
14.12. 13:45
AR078
Olomouc B - Otrokovice
33 : 35
7.12. 15:00
AR071
Č.Budějovice - Olomouc B
19 : 38
30.11. 14:30
AR064
Olomouc B - Most B
28 : 26
22.11. 18:00
AR057
J.Hradec - Olomouc B
31 : 29
17.11. 17:30
AR085
Slavia B - Olomouc B
33 : 28
16.11. 15:30
AR050
Olomouc B - Kunovice
32 : 30
8.11. 13:00
AR043
Kobylisy - Olomouc B
25 : 27
2.11. 15:30
AR036
Olomouc B - Poruba B
26 : 27
26.10. 14:30
AR029
HC Plzeň - Olomouc B
39 : 30
4.10. 18:00
AR015
Zlín B - Olomouc B
29 : 27
28.9. 15:30
AR008
Olomouc B - H.Brod
28 : 21
21.9. 16:00
AR001
S.Vršovice - Olomouc B
27 : 34
2.liga ženy M-sever
9.11. 15:00
ATD019
L.Zubří - Olomouc
27 : 31
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.