Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radek Dvořák
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.2.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
1.5. 08:00
AP271
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
11.4. 15:50
AP249
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
11.4. 14:00
AP247
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 13:30
AP127
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
28.2. 10:45
AP124
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
17.1. 16:15
AP010
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 11:40
AP005
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
19.4. 15:00
SD-163/10
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
19.4. 11:00
SD-163/04
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
19.4. 09:00
SD-163/01
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
Další
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.