Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
2.liga ženy M-sever
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radek Dvořák
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.2.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
1.5. 08:00
AP271
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
11.4. 15:50
AP249
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
11.4. 14:00
AP247
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 13:30
AP127
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
28.2. 10:45
AP124
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
17.1. 16:15
AP010
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 11:40
AP005
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
19.4. 15:00
SD-163/10
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
19.4. 11:00
SD-163/04
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
19.4. 09:00
SD-163/01
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
Další
Předchozí kola
2.kolo podzim II - 10. kolo - výsledky
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.