Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky Morava
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radek Dvořák
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.2.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
1.5. 08:00
AP271
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
11.4. 15:50
AP249
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
11.4. 14:00
AP247
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
11.4. 12:10
AP245
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
11.4. 09:25
AP242
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 13:30
AP167
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
22.3. 10:45
AP164
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 13:30
AP127
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
28.2. 10:45
AP124
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
28.2. 08:00
AP121
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
17.1. 16:15
AP010
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 11:40
AP005
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
19.4. 15:00
SD-163/10
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
19.4. 11:00
SD-163/04
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
19.4. 09:00
SD-163/01
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
22.11. 13:40
SD-155/08
Loko Cheb - DHK B Most
17 : 8
22.11. 11:40
SD-155/05
Liberec - Loko Cheb
8 : 16
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 21
video
online
Poruba - HK Hodonín
29 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
10
9
0
1
306 : 219
18
2
HK Hodonín
10
7
0
3
260 : 215
14
3
H.Brod
10
6
0
4
290 : 238
12
4
Sokol V. Meziříčí
10
6
0
4
269 : 243
12
5
TJ Jiskra Otrokovice
10
2
0
8
196 : 288
4
6
HC Ostrava
10
0
0
10
174 : 292
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HK Hodonín
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
73
Barbora Šustková
Sokol Poruba
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Šustková
Sokol Poruba
21
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
16
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.