Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jaroslav Soukup
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1973
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP270
Žeravice - Poruba
26 : 11
1.5. 15:00
AP268
Havl. Brod A - Žeravice
23 : 24
1.5. 12:00
AP265
DHK Pardubice A - Žeravice
29 : 22
1.5. 10:00
AP263
Žeravice - DHK B Most
19 : 19
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 14:00
AP207
Žeravice - Kobylisy II
19 : 20
12.4. 11:00
AP204
Žeravice - Háje
21 : 14
12.4. 08:00
AP201
J.Hradec - Žeravice
21 : 14
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
1.3. 08:30
AP141
Žeravice - Slavia
18 : 15
8.2. 16:00
AP079
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 12:00
AP075
Žeravice - Ivančice
19 : 24
8.2. 09:00
AP072
Veselí n.M. - Žeravice
27 : 13
18.1. 14:40
AP039
Žirovnice - Žeravice
20 : 13
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 09:40
AP033
Písek - Žeravice
23 : 12
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
LOLK muži
27.9. 16:00
OA019
Žeravice - Veselá
28 : 15
ZL starší žačky
7.6. 10:30
ZE112
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
30.5. 10:00
ZE104
Zlín A - Žeravice
32 : 18
16.5. 11:45
ZE101
Žeravice - Zlín B
23 : 26
9.5. 10:15
ZE095
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
3.5. 16:00
ZE090
Žeravice - L.Zubří
19 : 14
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
video
online
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
361 : 177
20
2
Olomouc
10
8
0
2
368 : 211
16
3
SKH Velká n.V.
10
6
0
4
199 : 223
12
4
Karviná
10
4
0
6
220 : 265
8
5
Sokol Poruba B
10
2
0
8
180 : 298
4
6
Zábřeh
10
0
0
10
172 : 326
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
75
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
75
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Ivana Novobilská
Sokol Poruba B
14
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.