Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jaroslav Soukup
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1973
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP270
Žeravice - Poruba
26 : 11
1.5. 15:00
AP268
Havl. Brod A - Žeravice
23 : 24
1.5. 12:00
AP265
DHK Pardubice A - Žeravice
29 : 22
1.5. 10:00
AP263
Žeravice - DHK B Most
19 : 19
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 14:00
AP207
Žeravice - Kobylisy II
19 : 20
12.4. 11:00
AP204
Žeravice - Háje
21 : 14
12.4. 08:00
AP201
J.Hradec - Žeravice
21 : 14
22.3. 15:20
AP169
Otrokovice - Žeravice
17 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 10:20
AP143
DHC Plzeň A - Žeravice
27 : 18
1.3. 08:30
AP141
Žeravice - Slavia
18 : 15
8.2. 16:00
AP079
Žeravice - ZŠ Holečkova
29 : 13
8.2. 14:00
AP077
S.Vršovice - Žeravice
22 : 18
8.2. 12:00
AP075
Žeravice - Ivančice
19 : 24
8.2. 09:00
AP072
Veselí n.M. - Žeravice
27 : 13
18.1. 14:40
AP039
Žirovnice - Žeravice
20 : 13
18.1. 12:10
AP036
Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 23
18.1. 09:40
AP033
Písek - Žeravice
23 : 12
18.1. 08:00
AP031
Žeravice - Tachov
25 : 14
LOLK muži
27.9. 16:00
OA019
Žeravice - Veselá
28 : 15
ZL starší žačky
7.6. 10:30
ZE112
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
30.5. 10:00
ZE104
Zlín A - Žeravice
32 : 18
16.5. 11:45
ZE101
Žeravice - Zlín B
23 : 26
9.5. 10:15
ZE095
Zora Olomouc - Žeravice
21 : 24
3.5. 16:00
ZE090
Žeravice - L.Zubří
19 : 14
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.