Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Janett Brandová
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP280
Zlín B - Veselí n.M.
17 : 21
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 12:00
AP275
SKH Velká n.V. - Zlín B
12 : 19
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 13:30
AP177
Žirovnice - Zlín B
12 : 20
21.3. 11:40
AP175
Zlín B - Karviná
22 : 14
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
28.2. 16:00
AP139
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
28.2. 13:00
AP136
Zlín B - Písek
22 : 26
28.2. 10:00
AP133
DHK B Most - Zlín B
18 : 21
28.2. 08:00
AP131
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
8.2. 14:30
AP098
Zlín B - Havl. Brod A
24 : 17
8.2. 12:40
AP096
DHC Plzeň A - Zlín B
21 : 14
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
ZL starší žačky
6.6. 09:00
ZE110
Zlín C - Zlín B
19 : 39
30.5. 11:30
ZE105
Zlín B - Kunovice
36 : 19
10.5. 16:45
ZE094
Zlín B - Otrokovice
25 : 26
10.5. 15:15
ZE097
Zlín C - Velká Bystřice
18 : 24
2.5. 10:30
ZE088
Zlín C - ZŠ Holečkova
24 : 18
29.4. 15:30
ZE092
Zlín A - Zlín B
31 : 31
26.4. 13:00
ZE083
Zlín B - ZŠ Holečkova
41 : 9
Další
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.