Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Janett Brandová
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP280
Zlín B - Veselí n.M.
17 : 21
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 12:00
AP275
SKH Velká n.V. - Zlín B
12 : 19
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 13:30
AP177
Žirovnice - Zlín B
12 : 20
21.3. 11:40
AP175
Zlín B - Karviná
22 : 14
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
28.2. 16:00
AP139
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
28.2. 13:00
AP136
Zlín B - Písek
22 : 26
28.2. 10:00
AP133
DHK B Most - Zlín B
18 : 21
28.2. 08:00
AP131
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
8.2. 14:30
AP098
Zlín B - Havl. Brod A
24 : 17
8.2. 12:40
AP096
DHC Plzeň A - Zlín B
21 : 14
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
ZL starší žačky
6.6. 09:00
ZE110
Zlín C - Zlín B
19 : 39
30.5. 11:30
ZE105
Zlín B - Kunovice
36 : 19
10.5. 16:45
ZE094
Zlín B - Otrokovice
25 : 26
10.5. 15:15
ZE097
Zlín C - Velká Bystřice
18 : 24
2.5. 10:30
ZE088
Zlín C - ZŠ Holečkova
24 : 18
29.4. 15:30
ZE092
Zlín A - Zlín B
31 : 31
26.4. 13:00
ZE083
Zlín B - ZŠ Holečkova
41 : 9
Další
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.