Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Janett Brandová
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 17:00
AP280
Zlín B - Veselí n.M.
17 : 21
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 12:00
AP275
SKH Velká n.V. - Zlín B
12 : 19
1.5. 10:00
AP273
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
12.4. 17:00
AP210
Zlín B - Žeravice
20 : 15
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 13:30
AP177
Žirovnice - Zlín B
12 : 20
21.3. 11:40
AP175
Zlín B - Karviná
22 : 14
21.3. 08:55
AP172
Ivančice - Zlín B
24 : 13
28.2. 16:00
AP139
S.Vršovice - Zlín B
21 : 19
28.2. 13:00
AP136
Zlín B - Písek
22 : 26
28.2. 10:00
AP133
DHK B Most - Zlín B
18 : 21
28.2. 08:00
AP131
Zlín B - Otrokovice
13 : 14
8.2. 14:30
AP098
Zlín B - Havl. Brod A
24 : 17
8.2. 12:40
AP096
DHC Plzeň A - Zlín B
21 : 14
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
ZL starší žačky
6.6. 09:00
ZE110
Zlín C - Zlín B
19 : 39
30.5. 11:30
ZE105
Zlín B - Kunovice
36 : 19
10.5. 16:45
ZE094
Zlín B - Otrokovice
25 : 26
10.5. 15:15
ZE097
Zlín C - Velká Bystřice
18 : 24
2.5. 10:30
ZE088
Zlín C - ZŠ Holečkova
24 : 18
29.4. 15:30
ZE092
Zlín A - Zlín B
31 : 31
26.4. 13:00
ZE083
Zlín B - ZŠ Holečkova
41 : 9
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.