Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL
Play-off ženy ČR 1-4
Play-off ženy SVK 1-4
Nadstavba ženy ČR - umístění 5-7
Play-off ženy ČR 1-2
Play-off ženy ČR 3-4
Play-off ženy SVK 1-2
Play-off ženy SVK 3-4
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Josef Malina
Mateřský klub
Lesana Zubří
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
10.5. 17:00
AF132
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
26.4. 17:00
AF122
Ostrava - Zubří B
21 : 25
19.4. 17:00
AF119
Zubří B - Polanka
40 : 35
12.4. 10:30
AF111
Šumperk - Zubří B
31 : 27
29.3. 18:00
AF106
Zubří B - L.Zubří
32 : 37
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
7.3. 17:30
AF089
V. Bystřice - Zubří B
36 : 31
1.3. 17:00
AF080
Zubří B - Vsetín
33 : 26
22.2. 10:00
AF078
Rožnov p.R. - Zubří B
33 : 28
15.2. 13:00
AF067
Hranice B - Zubří B
31 : 30
6.12. 13:00
AF066
SKP F-M B - Zubří B
35 : 23
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
23.11. 10:00
AF053
Polanka - Zubří B
35 : 29
16.11. 17:00
AF045
Zubří B - Šumperk
33 : 25
9.11. 17:00
AF040
L.Zubří - Zubří B
22 : 35
26.10. 17:00
AF034
Zubří B - MHK Karviná
27 : 21
19.10. 17:30
AF027
Hlučín - Zubří B
26 : 33
12.10. 17:00
AF023
Zubří B - V. Bystřice
33 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 17:00
AF012
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 31
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
Český pohár žen
6.9. 15:30
AN010
L.Zubří - Karviná
20 : 26
31.8. 14:00
AN004
TJ Nový Jičín - L.Zubří
16 : 31
2.liga ženy M-B
16.5. 12:15
ATB051
Ostrava - L.Zubří
22 : 18
10.5. 15:00
ATB046
L.Zubří - SK Velká Bystřice
27 : 30
3.5. 16:00
ATB044
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
28.3. 15:00
ATB030
Bohunice - L.Zubří
27 : 22
22.3. 14:00
ATB027
HK Hodonín - L.Zubří
41 : 14
14.3. 15:00
ATB055
L.Zubří - HK Hodonín
16 : 32
Další
Předchozí kola
Play-off ženy SVK 3-4 - výsledky
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
17.5. 00:00
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
video
online
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
20.5. 00:00
video
online
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
186
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
165
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Hradilová
HC Zlín
71
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
56
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorya Krasko
Iuventa Michalovce
50
Eliška Bettáková
HK Slávia Partizánske
44
Silvana Vasič
HK Slávia Partizánske
38
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.