Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW163
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
17.5. 10:30
AW162
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
16.5. 17:30
AW161
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
13.5. 18:00
AW148
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
10.5. 18:00
AW147
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
9.5. 18:00
AW146
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
2.5. 18:00
AW145
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
1.5. 18:00
AW144
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
11.4. 18:00
AW132
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
13.3. 18:00
AW111
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
22 : 18
7.3. 18:00
AW106
Slávia Partizánske - Sokol Písek
29 : 22
1.3. 15:00
AW100
HC Zlín - Slávia Partizánske
18 : 19
21.2. 17:30
AW093
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 23
14.2. 19:15
AW089
ŠKP Bratislava - Slávia Partizánske
13 : 35
4.2. 18:00
AW080
Slávia Partizánske - Sokol Poruba
19 : 24
31.1. 17:00
AW078
Veselí nad Moravou - Slávia Partizánske
25 : 22
24.1. 17:30
AW067
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
25 : 22
14.1. 18:00
AW066
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
10.1. 18:00
AW056
Slávia Partizánske - Slavia Praha
24 : 33
19.11. 18:00
AW053
Baník Most - Slávia Partizánske
27 : 22
15.11. 17:00
AW045
Slávia Partizánske - Zora Olomouc
20 : 30
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
1.11. 17:00
AW034
Slávia Partizánske - HC Zlín
29 : 21
25.10. 18:00
AW027
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
33 : 22
18.10. 17:30
AW023
Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
37 : 17
4.10. 16:30
AW014
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
30 : 24
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:30
AW001
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
18 : 29
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Poruba B
35 : 23
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
21 : 28
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
video
online
Olomouc B - Slavia B
31 : 29
video
online
HC Plzeň - Kunovice
27 : 27
video
online
Zlín B - Most B
41 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Plzeň
24
21
1
2
724 : 535
43
2
Zlín B
24
20
1
3
750 : 589
41
3
Kobylisy
24
14
1
9
630 : 548
29
4
Otrokovice
24
14
0
10
655 : 631
28
5
Slavia B
24
13
2
9
692 : 618
28
6
Olomouc B
24
13
0
11
715 : 646
26
7
Kunovice
24
10
4
10
606 : 614
24
8
H.Brod
24
12
0
12
622 : 614
23
9
Poruba B
24
10
3
11
594 : 645
23
10
J.Hradec
24
8
4
12
592 : 660
20
11
Most B
24
6
0
18
524 : 629
12
12
S.Vršovice
24
3
2
19
553 : 678
8
13
Č.Budějovice
24
3
0
21
484 : 734
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
216
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
171
Andrea Vlachová
HC Plzeň
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
54
Michaela Kolářová
HC Zlín B
41
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
52
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
48
Andrea Bernardová
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.