Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW163
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
17.5. 10:30
AW162
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
16.5. 17:30
AW161
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
13.5. 18:00
AW148
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
10.5. 18:00
AW147
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
9.5. 18:00
AW146
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
2.5. 18:00
AW145
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
1.5. 18:00
AW144
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
11.4. 18:00
AW132
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
13.3. 18:00
AW111
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
22 : 18
7.3. 18:00
AW106
Slávia Partizánske - Sokol Písek
29 : 22
1.3. 15:00
AW100
HC Zlín - Slávia Partizánske
18 : 19
21.2. 17:30
AW093
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 23
14.2. 19:15
AW089
ŠKP Bratislava - Slávia Partizánske
13 : 35
4.2. 18:00
AW080
Slávia Partizánske - Sokol Poruba
19 : 24
31.1. 17:00
AW078
Veselí nad Moravou - Slávia Partizánske
25 : 22
24.1. 17:30
AW067
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
25 : 22
14.1. 18:00
AW066
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
10.1. 18:00
AW056
Slávia Partizánske - Slavia Praha
24 : 33
19.11. 18:00
AW053
Baník Most - Slávia Partizánske
27 : 22
15.11. 17:00
AW045
Slávia Partizánske - Zora Olomouc
20 : 30
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
1.11. 17:00
AW034
Slávia Partizánske - HC Zlín
29 : 21
25.10. 18:00
AW027
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
33 : 22
18.10. 17:30
AW023
Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
37 : 17
4.10. 16:30
AW014
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
30 : 24
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:30
AW001
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
18 : 29
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.