Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
23.5. 18:00
AW163
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
23 : 27
17.5. 10:30
AW162
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
29 : 22
16.5. 17:30
AW161
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
31 : 17
13.5. 18:00
AW148
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
10.5. 18:00
AW147
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
9.5. 18:00
AW146
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
2.5. 18:00
AW145
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
1.5. 18:00
AW144
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
11.4. 18:00
AW132
Bemaco Prešov - Slávia Partizánske
21 : 25
13.3. 18:00
AW111
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
22 : 18
7.3. 18:00
AW106
Slávia Partizánske - Sokol Písek
29 : 22
1.3. 15:00
AW100
HC Zlín - Slávia Partizánske
18 : 19
21.2. 17:30
AW093
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 23
14.2. 19:15
AW089
ŠKP Bratislava - Slávia Partizánske
13 : 35
4.2. 18:00
AW080
Slávia Partizánske - Sokol Poruba
19 : 24
31.1. 17:00
AW078
Veselí nad Moravou - Slávia Partizánske
25 : 22
24.1. 17:30
AW067
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
25 : 22
14.1. 18:00
AW066
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
32 : 23
10.1. 18:00
AW056
Slávia Partizánske - Slavia Praha
24 : 33
19.11. 18:00
AW053
Baník Most - Slávia Partizánske
27 : 22
15.11. 17:00
AW045
Slávia Partizánske - Zora Olomouc
20 : 30
8.11. 15:00
AW040
Sokol Písek - Slávia Partizánske
21 : 20
1.11. 17:00
AW034
Slávia Partizánske - HC Zlín
29 : 21
25.10. 18:00
AW027
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
33 : 22
18.10. 17:30
AW023
Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
37 : 17
4.10. 16:30
AW014
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
30 : 24
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:30
AW001
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
18 : 29
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.