Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Milan Adi
Mateřský klub
HK Hodonín
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.6.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 16:45
AP290
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
3.5. 14:55
AP288
J.Hradec - Hodonín A
18 : 19
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 10:20
AP283
Hodonín A - Žirovnice
21 : 16
21.3. 15:00
AP158
Hodonín A - Háje
6 : 20
21.3. 13:00
AP156
DHK B Most - Hodonín A
23 : 23
21.3. 11:00
AP154
Veselí n.M. - Hodonín A
26 : 13
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
1.3. 14:55
AP148
Hodonín A - DHC Plzeň A
13 : 29
1.3. 13:05
AP146
Žeravice - Hodonín A
19 : 20
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 09:25
AP142
Hodonín A - Karviná
21 : 16
8.2. 15:50
AP089
Písek - Hodonín A
21 : 20
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 10:20
AP083
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
8.2. 08:30
AP081
Hodonín A - Kobylisy II
18 : 23
18.1. 17:30
AP020
Hodonín A - Zlín A
20 : 26
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 12:30
AP015
Poruba - Hodonín A
14 : 14
18.1. 10:30
AP013
Hodonín A - ZŠ Holečkova
14 : 18
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF022
H.Brod - HK Hodonín
30 : 29
Jihomoravská liga st. žákyň
9.5. 09:00
LG053
Bohunice - Hodonín A
15 : 16
8.5. 10:15
LG038
Hodonín A - Bohunice
24 : 33
26.4. 10:20
LG048
Ivančice - Hodonín A
27 : 20
18.4. 10:45
LG043
Hodonín A - Veselí n.M.
21 : 22
18.3. 18:00
LG035
SKH Velká n.V. - Hodonín A
26 : 17
14.3. 10:15
LG033
Hodonín A - Ivančice
16 : 25
17.11. 09:00
LG013
Hodonín A - Veselí n.M.
18 : 26
15.11. 09:00
LG023
Bohunice - Hodonín A
14 : 17
1.11. 10:00
LG018
Ivančice - Hodonín A
28 : 16
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.