Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Zdeněk Tomeček
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
21.2. 18:00
AB074
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
Český pohár žen
31.8. 14:00
AN004
TJ Nový Jičín - L.Zubří
16 : 31
2.liga ženy M-B
24.5. 16:00
ATB024
TJ Nový Jičín - SK Velká Bystřice
19 : 27
17.5. 16:00
ATB052
SK Velká Bystřice - TJ Nový Jičín
42 : 23
10.5. 16:00
ATB054
TJ Nový Jičín - Ostrava
21 : 33
3.5. 16:00
ATB044
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
12.4. 16:00
ATB035
TJ Nový Jičín - Bohunice
15 : 22
28.3. 11:00
ATB031
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
36 : 15
22.3. 15:30
ATB026
Ostrava - TJ Nový Jičín
27 : 19
1.2. 17:00
ATB003
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
13 : 41
2.liga ženy M-sever
30.11. 16:00
ATD030
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
23.11. 15:00
ATD026
L.Zubří - TJ Nový Jičín
24 : 25
16.11. 16:00
ATD023
TJ Nový Jičín - Ostrava
17 : 30
8.11. 09:30
ATD021
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
2.11. 17:00
ATD016
Olomouc - TJ Nový Jičín
29 : 17
24.10. 18:30
ATD015
Karviná - TJ Nový Jičín
25 : 20
19.10. 16:00
ATD011
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
12.10. 16:00
ATD006
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
5.10. 16:00
ATD008
Ostrava - TJ Nový Jičín
29 : 25
21.9. 16:00
ATD001
TJ Nový Jičín - Olomouc
12 : 30
Předchozí kola
Skupina XXX - Otrokovice - výsledky
video
online
Tachov - Karviná
0 : 10 k.
video
online
ZŠ Holečkova - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Tachov
10 : 0 k.
video
online
Tachov - Kobylisy II
0 : 10 k.
video
online
Otrokovice - Kobylisy II
18 : 16
video
online
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
video
online
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
video
online
Karviná - Kobylisy II
15 : 25
video
online
Otrokovice - Karviná
25 : 11
video
online
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
24
24
0
0
629 : 326
48
2
Veselí n.M.
24
22
1
1
524 : 334
45
3
DHC Plzeň A
24
21
0
3
514 : 368
42
4
Zlín A
24
21
0
3
537 : 313
42
5
Písek
24
17
2
5
495 : 384
36
6
Havl. Brod A
24
16
1
7
518 : 458
33
7
S.Vršovice
24
16
0
8
492 : 427
32
8
Zlín B
24
16
0
8
462 : 388
32
9
Otrokovice
24
14
2
8
403 : 384
30
10
J.Hradec
24
14
1
9
438 : 430
29
11
SKH Velká n.V.
24
13
3
8
423 : 359
29
12
Slavia
24
13
1
10
415 : 386
27
13
Kobylisy II
24
12
1
11
437 : 419
25
14
Háje
24
12
0
12
398 : 378
24
15
Žeravice
24
8
1
15
436 : 479
17
16
Žirovnice
24
8
0
16
363 : 394
16
17
DHK Pardubice A
24
8
0
16
423 : 477
16
18
DHK B Most
24
7
2
15
444 : 511
16
19
Bohunice
24
7
1
16
315 : 394
15
20
Hodonín A
24
5
3
16
398 : 537
13
21
ZŠ Holečkova
24
6
0
18
352 : 488
12
22
Loko Cheb
24
4
1
19
402 : 534
9
23
Karviná
24
3
1
20
304 : 451
7
24
Poruba
24
1
2
21
287 : 517
4
25
Tachov
24
0
1
23
216 : 489
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín A
192
Adéla Velková
SK Žeravice
181
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
50
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
49
Valerie Smetková
HK Hodonín A
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
38
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
36
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.