Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rudolf Petrikovič
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
23.5. 00:00
AW168
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
14 : 24
17.5. 10:30
AW167
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
37 : 18
16.5. 18:00
AW166
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
30 : 20
13.5. 18:00
AW148
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
21 : 29
10.5. 18:00
AW147
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
27 : 28
9.5. 18:00
AW146
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 21
2.5. 18:00
AW145
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
24 : 26
1.5. 18:00
AW144
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
31 : 24
11.4. 18:00
AW128
Duslo Šaľa - Sokol Písek
36 : 22
4.4. 18:00
AW126
HC Zlín - Duslo Šaľa
27 : 28
28.3. 17:30
AW115
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
30 : 25
13.3. 18:00
AW114
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
39 : 18
11.3. 18:00
AW075
Duslo Šaľa - Baník Most
21 : 22
4.3. 18:00
AW104
Sokol Poruba - Duslo Šaľa
31 : 23
1.3. 16:00
AW101
Duslo Šaľa - Veselí nad Moravou
34 : 27
21.2. 17:30
AW093
Slávia Partizánske - Duslo Šaľa
23 : 23
14.2. 15:00
AW088
Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
35 : 20
8.2. 17:00
AW082
Slavia Praha - Duslo Šaľa
33 : 20
24.1. 17:30
AW071
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
29 : 28
17.1. 15:00
AW062
Sokol Písek - Duslo Šaľa
22 : 34
10.1. 18:00
AW060
Duslo Šaľa - HC Zlín
31 : 25
19.11. 18:00
AW049
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
31 : 31
15.11. 15:00
AW048
ŠKP Bratislava - Duslo Šaľa
26 : 45
8.11. 18:00
AW038
Duslo Šaľa - Sokol Poruba
31 : 26
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
25.10. 18:00
AW027
Duslo Šaľa - Slávia Partizánske
33 : 22
18.10. 18:00
AW022
Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
21 : 34
4.10. 18:00
AW016
Duslo Šaľa - Slavia Praha
27 : 29
27.9. 18:00
AW009
Baník Most - Duslo Šaľa
31 : 31
20.9. 18:00
AW005
Duslo Šaľa - Zora Olomouc
23 : 21
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
video
online
Zlín - SKH Velká n.V.
32 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
10
10
0
0
361 : 177
20
2
Olomouc
10
8
0
2
368 : 211
16
3
SKH Velká n.V.
10
6
0
4
199 : 223
12
4
Karviná
10
4
0
6
220 : 265
8
5
Sokol Poruba B
10
2
0
8
180 : 298
4
6
Zábřeh
10
0
0
10
172 : 326
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
75
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
75
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
17
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Ivana Novobilská
Sokol Poruba B
14
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.