Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jana Šidlová
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.9.2018
Koučovaná utkání
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
9.5. 11:00
ATA045
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
29 : 27
3.5. 15:00
ATA041
Karviná - Sokol V. Meziříčí
19 : 22
11.4. 17:00
ATA033
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
22.3. 17:00
ATA025
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
25 : 33
14.3. 13:00
ATA053
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
7.3. 17:00
ATA021
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 25
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 12:00
ATA005
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
2.liga ženy M jih
29.11. 18:00
ATC028
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
23.11. 17:00
ATC025
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
29 : 29
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
9.11. 11:00
ATC019
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
31 : 25
1.11. 13:00
ATC016
Sokol V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
38 : 19
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
18.10. 13:00
ATC010
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
34 : 21
12.10. 16:00
ATC001
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
27.9. 13:00
ATC004
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
22 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.B
29.11. 16:00
AUB028
Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
30 : 25
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň - Astra Praha
40 : 16
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
video
online
S.Vršovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
8
1
1
282 : 167
17
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
252 : 195
13
3
HC Plzeň
10
6
1
3
246 : 192
13
4
S.Vršovice
10
5
1
4
239 : 234
11
5
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
2
0
8
177 : 302
4
6
Astra Praha
10
1
0
9
144 : 250
2
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.