Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ľuboš Hudák
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2019
Koučovaná utkání
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
8.5. 19:30
AW134
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
1.5. 17:30
AW133
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
4.4. 18:00
AW123
Baník Most - Veselí nad Moravou
31 : 20
28.3. 18:00
AW119
Slávia Partizánske - Baník Most
19 : 19
13.3. 18:00
AW110
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
11.3. 18:00
AW075
Duslo Šaľa - Baník Most
21 : 22
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
21.2. 18:00
AW096
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 20
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
7.2. 18:00
AW083
Baník Most - HC Zlín
34 : 17
24.1. 18:30
AW070
ŠKP Bratislava - Baník Most
13 : 41
10.1. 17:00
AW057
Veselí nad Moravou - Baník Most
22 : 28
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
15.11. 17:00
AW046
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
31 : 20
9.11. 16:00
AW039
HC Zlín - Veselí nad Moravou
24 : 24
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
25.10. 18:00
AW026
ŠKP Bratislava - Veselí nad Moravou
19 : 37
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
4.10. 17:00
AW013
Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce
29 : 33
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:00
AW002
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.