Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ľuboš Hudák
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2019
Koučovaná utkání
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
8.5. 19:30
AW134
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
1.5. 17:30
AW133
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
4.4. 18:00
AW123
Baník Most - Veselí nad Moravou
31 : 20
28.3. 18:00
AW119
Slávia Partizánske - Baník Most
19 : 19
13.3. 18:00
AW110
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
11.3. 18:00
AW075
Duslo Šaľa - Baník Most
21 : 22
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
21.2. 18:00
AW096
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 20
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
7.2. 18:00
AW083
Baník Most - HC Zlín
34 : 17
24.1. 18:30
AW070
ŠKP Bratislava - Baník Most
13 : 41
10.1. 17:00
AW057
Veselí nad Moravou - Baník Most
22 : 28
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
15.11. 17:00
AW046
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
31 : 20
9.11. 16:00
AW039
HC Zlín - Veselí nad Moravou
24 : 24
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
25.10. 18:00
AW026
ŠKP Bratislava - Veselí nad Moravou
19 : 37
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
4.10. 17:00
AW013
Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce
29 : 33
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:00
AW002
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.