Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Ľuboš Hudák
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2019
Koučovaná utkání
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
8.5. 19:30
AW134
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
1.5. 17:30
AW133
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
4.4. 18:00
AW123
Baník Most - Veselí nad Moravou
31 : 20
28.3. 18:00
AW119
Slávia Partizánske - Baník Most
19 : 19
13.3. 18:00
AW110
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
11.3. 18:00
AW075
Duslo Šaľa - Baník Most
21 : 22
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
21.2. 18:00
AW096
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 20
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
7.2. 18:00
AW083
Baník Most - HC Zlín
34 : 17
24.1. 18:30
AW070
ŠKP Bratislava - Baník Most
13 : 41
10.1. 17:00
AW057
Veselí nad Moravou - Baník Most
22 : 28
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
15.11. 17:00
AW046
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
31 : 20
9.11. 16:00
AW039
HC Zlín - Veselí nad Moravou
24 : 24
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
25.10. 18:00
AW026
ŠKP Bratislava - Veselí nad Moravou
19 : 37
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
4.10. 17:00
AW013
Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce
29 : 33
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:00
AW002
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
video
online
Zora Olomouc - Sokol Poruba
39 : 38
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
31 : 37
video
online
Sokol Písek - Slavia Praha
19 : 32
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.