Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
Rozpis soutěže
2.liga ženy- M A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Mazur
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2018
Koučovaná utkání
MSL starší žáci SKUPINA A
16.5. 10:20
NB045
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
10.5. 10:20
NB060
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 09:00
NB025
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
25.10. 12:00
NB020
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
18.10. 09:45
NB017
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
2.10. 17:00
NB010
Ostrava - F.-Místek A
10 : 37
13.9. 11:45
NB002
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
MSL starší žáci SKUPINA B
30.5. 13:10
ND035
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
16.5. 13:10
ND045
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
MSL mladší žáci SKUPINA B
23.5. 16:00
NE032
Paskov - F.-Místek B
5 : 40
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
34 : 21
video
online
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
10
9
0
1
297 : 232
18
2
Karviná
10
7
0
3
229 : 216
14
3
HK Ivančice
10
6
0
4
275 : 213
12
4
DHK Pardubice
10
5
1
4
262 : 244
11
5
Olomouc
10
0
3
7
226 : 296
3
6
Paskov
10
0
2
8
186 : 274
2
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
67
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
66
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
29
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
19
Lucie Zbožínková
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
14
Martina Zajícová
KH Orel Paskov
12
Tereza Talacková
DHK Pardubice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.