Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petr Voženílek
Mateřský klub
DHK Pardubice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 16:00
AP269
DHK Pardubice A - DHK B Most
22 : 24
1.5. 14:00
AP267
Poruba - DHK Pardubice A
17 : 29
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:00
AP211
Zlín A - DHK Pardubice A
26 : 10
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 08:00
AP171
DHK Pardubice A - Žirovnice
18 : 14
28.2. 16:30
AP110
DHK Pardubice A - Bohunice
13 : 18
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 10:20
AP083
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 12:00
AP045
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
18.1. 09:00
AP042
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 15:00
AVC029
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
22.11. 13:00
AVC027
Bohunice - DHK Pardubice
26 : 20
16.11. 10:15
AVC022
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 24
9.11. 13:00
AVC021
DHK Pardubice - Poruba
17 : 38
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
28.9. 15:00
AVC006
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 10:15
AVF052
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
22.3. 10:00
AVF054
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
15.2. 13:00
AVF010
DHK Pardubice - H.Brod
20 : 28
1.2. 13:00
AVF003
DHK Pardubice - Karviná
23 : 19
jaro - přebor starších žákyň
18.4. 14:30
CZ012
DHK Pardubice A - TJ Sokol Bělá
18 : 11
18.4. 13:10
CZ011
TJ Turnov - DHK Pardubice A
7 : 12
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.