Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenky-Čechy
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Pavla Janečková
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
212
Starty
Český pohár žen
07.09. [AN008]
Střešovice A - Ústí n.L.
17 : 14
4 branek
1.liga ženy
25.04. [AR160]
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
4 branek
11.04. [AR149]
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
6 branek
29.03. [AR147]
J.Hradec - Kobylisy
24 : 31
5 branek
21.02. [AR118]
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
4 branek
14.02. [AR108]
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
3 branek
08.02. [AR103]
Kobylisy - Most B
29 : 20
1 branek
31.01. [AR095]
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
1 branek
17.11. [AR056]
Kobylisy - J.Hradec
22 : 22
3 branek
01.11. [AR042]
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
2 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
28 : 18
2 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS131]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
15 branek
09.05. [AS123]
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
11 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
9 branek
25.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
24 : 20
10 branek
17.04. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
10 branek
12.04. [AS105]
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
8 branek
28.03. [AS101]
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
8 branek
08.03. [AS090]
Astra - Ústí n.L.
20 : 19
6 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
13 branek
22.02. [AS078]
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
7 branek
07.12. [AS065]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
9 branek
30.11. [AS057]
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
10 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
8 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
11 branek
08.11. [AS039]
Strakonice - Ústí n.L.
19 : 15
8 branek
02.11. [AS035]
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
8 branek
25.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
5 branek
18.10. [AS024]
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
6 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
7 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
video
online
Astra Praha - HC Plzeň
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
9
0
1
320 : 199
18
2
Kobylisy
10
9
0
1
291 : 199
18
3
HC Plzeň
10
5
0
5
195 : 230
10
4
S.Vršovice
10
4
1
5
211 : 230
9
5
Astra Praha
10
2
1
7
202 : 263
5
6
TJ AŠ Mladá Boleslav
10
0
0
10
176 : 274
0
Tabulka střelců
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
65
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
61
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
18
Veronika Líbalová
Astra Praha
12
Tereza Bursíková
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Hrdličková
Astra Praha
18
Kamila Šulcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.