Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenky
Pavla Janečková
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
212
Starty
Český pohár žen
07.09. [AN008]
Střešovice A - Ústí n.L.
17 : 14
4 branek
1.liga ženy
25.04. [AR160]
Kobylisy - Slavia B
22 : 27
4 branek
11.04. [AR149]
Kobylisy - Č.Budějovice
29 : 11
6 branek
29.03. [AR147]
J.Hradec - Kobylisy
24 : 31
5 branek
21.02. [AR118]
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 14
4 branek
14.02. [AR108]
Otrokovice - Kobylisy
25 : 26
3 branek
08.02. [AR103]
Kobylisy - Most B
29 : 20
1 branek
31.01. [AR095]
Kunovice - Kobylisy
21 : 23
1 branek
17.11. [AR056]
Kobylisy - J.Hradec
22 : 22
3 branek
01.11. [AR042]
HC Plzeň - Kobylisy
25 : 21
2 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
28 : 18
2 branek
2.liga ženy Č
16.05. [AS131]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
15 branek
09.05. [AS123]
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
11 branek
03.05. [AS118]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
25 : 25
9 branek
25.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
24 : 20
10 branek
17.04. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
28 : 30
10 branek
12.04. [AS105]
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
8 branek
28.03. [AS101]
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
8 branek
08.03. [AS090]
Astra - Ústí n.L.
20 : 19
6 branek
28.02. [AS079]
Loko Cheb - Ústí n.L.
25 : 22
13 branek
22.02. [AS078]
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
7 branek
07.12. [AS065]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
18 : 17
9 branek
30.11. [AS057]
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
10 branek
22.11. [AS052]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 22
8 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
11 branek
08.11. [AS039]
Strakonice - Ústí n.L.
19 : 15
8 branek
02.11. [AS035]
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
8 branek
25.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
25 : 24
5 branek
18.10. [AS024]
Ústí n.L. - Astra
24 : 25
6 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
7 branek
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
29 : 32
video
online
Slavia - Olomouc
19 : 32
video
online
DHK Baník Most - Zlín
25 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
12
0
0
428 : 294
24
2
Zlín
12
9
1
2
374 : 347
19
3
HK Veselí n.M.
12
6
1
5
334 : 322
13
4
SVŠ Plzeň
12
6
0
6
346 : 333
12
5
Písek
12
4
2
6
347 : 338
10
6
Slavia
12
3
0
9
286 : 328
6
7
DHK Baník Most
12
0
0
12
240 : 393
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
113
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
93
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
22
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
20
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Klégrová
DHC Slavia Praha
28
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Andrea Schejbalová
DHC SVŠ Plzeň
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.