Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petra Seidlerová
Post
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
16
Starty
2.liga ženy M-A
24.05. [ATA054]
DHK Pardubice - Paskov
30 : 16
1 branek
01.05. [ATA042]
Paskov - HK Ivančice
17 : 28
3 branek
24.04. [ATA040]
Karviná - Paskov
21 : 16
1 branek
11.04. [ATA033]
Paskov - Sokol V. Meziříčí
22 : 37
0 branek
27.03. [ATA032]
Paskov - Olomouc
23 : 23
1 branek
21.03. [ATA026]
Paskov - DHK Pardubice
17 : 28
1 branek
22.02. [ATA014]
HK Ivančice - Paskov
27 : 16
0 branek
13.02. [ATA012]
Paskov - Karviná
15 : 25
0 branek
07.02. [ATA005]
Sokol V. Meziříčí - Paskov
31 : 20
1 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
2 branek
24.11. [ATD022]
Olomouc - Paskov
27 : 17
0 branek
11.11. [ATD027]
Ostrava - Paskov
21 : 29
0 branek
08.11. [ATD021]
Paskov - TJ Nový Jičín
23 : 13
3 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
1 branek
14.10. [ATD012]
Paskov - Ostrava
19 : 19
2 branek
12.10. [ATD006]
TJ Nový Jičín - Paskov
14 : 23
0 branek
04.10. [ATD007]
Paskov - Olomouc
25 : 24
0 branek
19.09. [ATD002]
Karviná - Paskov
28 : 13
0 branek
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 31
video
online
Poruba - Zlín
31 : 25
video
online
Slavia - Olomouc
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
10
0
2
304 : 242
20
2
Poruba
12
9
0
3
330 : 281
18
3
Zlín
12
7
0
5
334 : 301
14
4
Olomouc
12
6
0
6
335 : 291
12
5
DHC Plzeň
12
4
0
8
262 : 299
8
6
Kobylisy
12
4
0
8
326 : 384
8
7
Háje
12
2
0
10
235 : 328
4
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
102
Michaela Konečná
Sokol Poruba
91
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
29
Michaela Konečná
Sokol Poruba
26
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
38
Barbora Večeřová
DHC Slavia Praha
22
Anna Vilímová
Sokol II Kobylisy
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.