Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Petra Mičulková
Post
Mateřský klub
Lesana Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
34
Starty
2.liga ženy M-B
10.05. [ATB046]
L.Zubří - SK Velká Bystřice
27 : 30
0 branek
03.05. [ATB044]
TJ Nový Jičín - L.Zubří
22 : 32
2 branek
28.03. [ATB030]
Bohunice - L.Zubří
27 : 22
0 branek
22.03. [ATB027]
HK Hodonín - L.Zubří
41 : 14
1 branek
14.03. [ATB055]
L.Zubří - HK Hodonín
16 : 32
1 branek
08.03. [ATB023]
L.Zubří - Ostrava
26 : 36
4 branek
01.02. [ATB002]
L.Zubří - Bohunice
26 : 24
3 branek
2.liga ženy M-sever
29.11. [ATD029]
Paskov - L.Zubří
31 : 17
6 branek
23.11. [ATD026]
L.Zubří - TJ Nový Jičín
24 : 25
4 branek
15.11. [ATD024]
Karviná - L.Zubří
27 : 14
1 branek
09.11. [ATD019]
L.Zubří - Olomouc
27 : 31
1 branek
02.11. [ATD018]
L.Zubří - Ostrava
26 : 23
1 branek
26.10. [ATD014]
L.Zubří - Paskov
28 : 30
6 branek
19.10. [ATD011]
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
2 branek
12.10. [ATD003]
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
2 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
video
online
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
video
online
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
video
online
Kobylisy B - TJ Sokol Bělá
24 : 32
video
online
Astra - Milevsko
31 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň A
20
18
0
2
566 : 416
36
2
TJ Sokol Bělá
20
14
4
2
524 : 424
32
3
Strakonice
20
14
1
5
504 : 447
29
4
Slavoj Tachov
20
12
0
8
459 : 432
24
5
Turnov
20
11
1
8
457 : 464
23
6
Astra
20
11
0
9
474 : 462
22
7
Kobylisy B
20
10
0
10
482 : 479
20
8
Loko Cheb
20
7
1
12
453 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
6
1
13
466 : 481
13
10
S.Vršovice B
20
2
0
18
447 : 541
4
11
Milevsko
20
1
0
19
394 : 559
1
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
177
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
170
Jana Kotrmanová
TJ Sokol Bělá
146
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Kudrnáčová
TJ Sokol Bělá
51
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
44
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alice Štefanisková
Astra Praha
34
Tereza Vildová
Astra Praha
32
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.