Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Michaela Čabradová
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
160
Starty
Žákovská liga starších žaček
01.05. [AP279]
SKH Velká n.V. - Loko Cheb
20 : 20
7 branek
01.05. [AP276]
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
5 branek
01.05. [AP273]
Zlín B - Loko Cheb
25 : 15
1 branek
01.05. [AP271]
Loko Cheb - Veselí n.M.
13 : 25
4 branek
11.04. [AP249]
Loko Cheb - DHC Plzeň A
14 : 28
2 branek
11.04. [AP247]
DHK B Most - Loko Cheb
29 : 21
0 branek
11.04. [AP245]
Loko Cheb - Žirovnice
15 : 22
1 branek
11.04. [AP242]
ZŠ Holečkova - Loko Cheb
25 : 19
5 branek
22.03. [AP170]
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
4 branek
22.03. [AP167]
Loko Cheb - Otrokovice
16 : 22
5 branek
22.03. [AP164]
Loko Cheb - Zlín A
15 : 28
2 branek
22.03. [AP161]
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
3 branek
28.02. [AP130]
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
1 branek
28.02. [AP127]
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
1 branek
28.02. [AP124]
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
1 branek
28.02. [AP121]
Ivančice - Loko Cheb
27 : 10
2 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
1 branek
17.01. [AP008]
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
3 branek
17.01. [AP005]
S.Vršovice - Loko Cheb
24 : 19
3 branek
17.01. [AP003]
Loko Cheb - Háje
15 : 24
1 branek
Společná regionální liga starších žákyň
23.05. [SD-165/08]
Loko Cheb - DHK B Most
18 : 10
2 branek
23.05. [SD-165/03]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
13 : 19
6 branek
16.05. [SD-164/10]
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
2 branek
16.05. [SD-164/08]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
4 branek
16.05. [SD-164/05]
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
4 branek
08.05. [SD-161/09]
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
18 : 14
3 branek
08.05. [SD-161/07]
DHK B Most - Loko Cheb
11 : 19
2 branek
08.05. [SD-161/05]
Loko Cheb - Liberec
19 : 11
6 branek
19.04. [SD-163/10]
Liberec - Loko Cheb
7 : 20
5 branek
19.04. [SD-163/04]
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
9 : 13
2 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 13. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
video
online
HK Veselí n.M. - Zlín
27 : 34
video
online
HC Ostrava - HK Hodonín
13 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
10
0
2
449 : 264
20
2
Zlín
12
9
1
2
368 : 252
19
3
HK Veselí n.M.
12
9
0
3
397 : 294
18
4
Poruba
12
7
1
4
356 : 290
15
5
HK Hodonín
12
4
0
8
303 : 330
8
6
TJ Jiskra Otrokovice
12
2
0
10
223 : 404
4
7
HC Ostrava
12
0
0
12
152 : 414
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
86
Marie Janošová
Sokol Poruba
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
31
Marie Janošová
Sokol Poruba
23
Nikola Kalinová
HK Hodonín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
HC Ostrava
20
Jitka Holubová
TJ Jiskra Otrokovice
20
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.