Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky Č-sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Veronika Capáková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Hana Formanová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Gregorová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jiskrová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Karlová
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Křížová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Líbalová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Martinovská
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Marie Nosková
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Nová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Nováková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Šmídlová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šulcová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Radka Vílová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vlčková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Magda Dražanová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Linda Jungová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Iveta Kavková
DHC SVŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Kutová
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Macháčková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Parthová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Peluhová
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Škopková
HC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Titlbachová
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Ulmanová
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Sandra Dudková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Nina Kovářová
HC Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Daniela Pelcová
TJ AŠ Mladá Boleslav
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Průšová
TJ AŠ Mladá Boleslav
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Soukupová
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Hana Šajnerová
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Nikola Holečková
DHK Baník Most
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Charvátová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
Play-off ženy ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 22
video
online
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
27 : 24
video
online
Sokol Poruba - Slavia Praha
32 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
9.5. 18:00
Tabulka střelců
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
79
Dominika Roštejnská
TJ AŠ Mladá Boleslav
73
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
66
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
19
Lucie Skřivanová
Sokol Vršovice
9
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
26
Petra Drozdová
HC Plzeň
16
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.