Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Lucie Ševrová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Simona Szarková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Leona Stehnová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Irena Sojovská
Tatran Střešovice A
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Smoláková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Slováková
HC Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Salačová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Jana Porubová
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Marie Poláková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Písařová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Oupicová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Nalezencová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Michková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Eva Menhartová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Martina Marková
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Malá
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Hana Maiwaelderová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Marcela Ličmanová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kutílková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Kummerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kummerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jana Kulíšková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kuhnová
TJ Sokol Bělá
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Kubišová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kubešová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jana Křivánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-1.kolo - výsledky
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
video
online
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
video
online
L.Zubří - Karviná
20 : 26
video
online
Milevsko - Strakonice
18 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Střešovice A - Ústí n.L.
17 : 14
video
online
Turnov - DHK Pardubice
21 : 25
video
online
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.