Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-předkolo
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy-2.kolo
Český pohár ženy-3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy-4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy-5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Dagmar Aissi
TJ Turnov
1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
1
Karolína Burdová
Sokol II Kobylisy
1
Petra Dušková
Házená Jindřichův Hradec
1
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
1
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
1
Petra Hečková
HC Milevsko
1
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
1
Kristýna Hromádková
Astra Praha
1
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
1
Romana Chrenková
DHK Zora Olomouc
1
Eva Jágrová
TJ Sokol Bělá
1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
1
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
1
Kristýna Kubišová
HC Plzeň
1
Kristýna Kummerová
SK UP Olomouc
1
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
1
Nikola Maléřová
TJ Nový Jičín
1
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
1
Martina Marková
HK Ivančice
1
Lenka Minaříková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Lucie Orságová
Sokol II Kobylisy
1
Pavla Peřinová
DHK Pardubice
1
Kateřina Polášková
TJ Lesana Zubří
1
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
1
Anna Rejnartová
TJ Sokol Bělá
1
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
1
Veronika Řeháková
DHK Pardubice
1
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
1
Kateřina Slováková
HC Veselí n.M.
1
Michaela Sobieská
HC Zlín
1
Natálie Synková
TJ Sokol Karviná
1
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
1
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Jasmínka Vargová
HC Veselí n.M.
1
Simona Višňovská
HK Hodonín
1
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
2
Další
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
Tabulka střelců
Lucia Súkenníková
DHK Baník Most
29
Tatiana Gajdošíková
HC Veselí n.M.
28
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Palátová
TJ Lesana Zubří
11
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
14
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
14
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.