Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenkyˇMorava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Karolína Krainová
TJ Sokol Karviná
25
Pavlína Jindrová
Jiskra Havlíčkův Brod
25
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
24
Hana Šimonová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
24
Sylvie Šimková
Tatran Bohunice
23
Nikola Sikorová
TJ Sokol Karviná
23
Adriana Matovičová
SKH Velká n.V.
23
Michaela Soukupová
DHK Zora Olomouc B
22
Adéla Protivánková
DHK Zora Olomouc B
21
Aneta Kapcová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
21
Barbora Lindnerová
DHK Zora Olomouc B
19
Karolína Brožová
Sokol Poruba B
18
Pavla Sankotová
DHK Pardubice
17
Michaela Plívová
DHK Pardubice
17
Daniela Kortusová
Sokol Poruba B
17
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
17
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
17
Eliška Blahová
Sokol Poruba B
17
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
17
Iva Ulrychová
DHK Zora Olomouc B
16
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
16
Kristýna Vítková
DHK Zora Olomouc B
15
Julie Rožková
DHK Zora Olomouc B
15
Eliška Mihačová
Sokol Poruba B
14
Nela Kurowská
TJ Sokol Karviná
14
Tereza Bystřická
SKH Velká n.V.
13
Iveta Mikulenková
DHK Zora Olomouc B
12
Aneta Klabačková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
12
Barbora Fašková
DHK Pardubice
12
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
11
Aneta Misková
Sokol Poruba B
11
Adéla Kovalová
Sokol Poruba B
11
Klára Maňáková
SKH Velká n.V.
10
Veronika Kohoutová
DHK Pardubice
9
Markéta Dutková
DHK Pardubice
9
Klára Uhlíková
Jiskra Havlíčkův Brod
8
Lenka Joneková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8
Lucie Ševčíková
DHK Pardubice
7
Daniela Vaňková
DHK Pardubice
6
Aneta Pavlasová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Zpět
Další
Předchozí kola
2.kolo-jaro 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
video
online
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
video
online
H.Brod - Bohunice
26 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
22 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
14
10
2
2
353 : 300
22
2
SKH Velká n.V.
14
8
1
5
338 : 295
17
3
Bohunice
14
8
0
6
290 : 316
16
4
H.Brod
14
7
0
7
371 : 346
14
5
Zábřeh
14
7
1
6
373 : 389
14
6
Karviná
14
6
0
8
346 : 345
12
7
Sokol Poruba B
14
4
1
9
355 : 381
9
8
DHK Pardubice
14
3
1
10
327 : 381
7
Tabulka střelců
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
109
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
91
Eliška Desortová
Sokol Poruba B
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
40
Barbora Melichárková
SKH Velká n.V.
22
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
38
Kateřina Jochová
SKH Velká n.V.
22
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.